Home


Matchmaking Almere vs the Rest


    1 Glenn Groen 70 kg VS Hasmie Kasriou(2e B) 70 kg
    Day's Gym    Mejiro Gym

    2 Kate Mintiens  60 kg VS Lena Buytendijk 63 kg
    Bulldogs gym    Complxx Gym

     C klasse
     3 Cedrick Simson 76 kg VS Rick de Kruijff 76 kg

    Ropie gym    Siam Style
     4 Jermain  73 Kg VS Marc 74 kg
    Ropie gym    Tay Gym

     5 Marcel van bekkum 95 Kg VS Kristof Van Der Doodt  96 kg
    Ropie gym    Bulldogs gym

    MMA
     6 J de Waater(1e wedstrijd) 81 kg VS Wouter Verhoef(3e wed) 82 kg
    CCFL    Complxx Gym

    Nw
     7 Davidson Derkacz -70 kg VS Kalid Zarin 70 kg
    Day's Gym    Ded's Style

     8 Gino 68 kg VS Redovan Settout 68 kg
    Ropie gym    Ded's Style

     9 Bartek Jeznach 2e partij 71 kk VS Ismail Elkadir 73 kg
    CCFL    Dragon Gym

     10 Rayen Haafkens(1e partij) 74 kg VS M. El mesaoudi(1e partij) 74 kg
    CCFL    Slamm

     11 Ratacha Mannoesingh 60 kg VS Soraya 58 kg
    Ropie gym    Ded's Style

     12 Sait Esen (3e wedstrijd) 82 kg VS Mayco Hoke 84 kg
    CCFL    Dragon Gym

     13 Cagla Yilmaz 55 kg VS Joyce 55 kg
    Dragon Gym    vivelli haps

     14 Inty Caupain(4e partij) 62 kg VS Terrence 62 kg
    Day's Gym    FFC

     15 Dia Abdeljabar 3e part 68 kg VS Zakaria Elhamdaoui 69 kg
    Seconds out    Ded's Style

     16 Eric Bijlsma -66 kg VS Atif Aziz(1e wedstrijd) 66 kg
    Day's Gym    Dragon Gym

     17 Lucas Derkacz -66 kg VS Tim Herweijer     66 kg
    Day's Gym    SportsArt D/Helder

     18 Roberto Remak 1e -62 kg VS Daan 59 kg
    FF Almere    Tay Gym

     19 Tola Shamar -66 kg VS Bas Volgering 67 kg
    Day's Gym    Siam Style

     20 Rowan Tol 96 Kg VS Faysal La-Chheb 95 kg
    Team Petres    Ded's Style

     21 Najib Saghir -63 Kg VS Wazin Cubaa 62 kg
    Ropie gym    FF Almere

     22 Rayen Sy-A-Foek 62 Kg VS Dennis Peters -62 kg
    Day's Gym    FF Almere

     23 Els 67 kg VS Melanie van den Ijssel 69 kg
    Team Petres    Ram's Thai

    Jeugd
     24 Tony van Dijk 50 kg VS Ismail 50 kg
    Ropie gym    Dragon Gym

     25 Kemal 60 kg VS Hamza Karaman 60 kg
    Seconds out    Dragon Gym

     26 Shaiff 75 kg VS Milad Alazai 75 kg
    Seconds out    Dragon Gym

     27 Mohamed El mesaoudi -58 kg VS Ramadan -58 kg
    Ropie gym    Team Ex-plos

     28 Anuoar 35 kg VS Atilan 34 kg
    Day's Gym    Team Ex-plos

     29 Tisha Balentien 36 Kg VS Rayuel Michiels 35 kg
    Ropie gym    Team Akdeniz

     30 Andy Oosterling 38 Kg VS Ian Roosien 38 kg
    FFC    Team Akdeniz

     31 Guy Leeflang(1e) 28 Kg VS Sharief Hoeseni 26 kg
    Ropie gym    Day's Gym

     32 Sean Luca(3 wedstrijden) 35 Kg VS Esmir Sarvan 37 kg
    FFC    Team Akdeniz

     33 Roxan Vos 68 kg VS Nicole Jaspers 68 kg
    Ropie gym    Team Akdeniz

     34 wahida hoeseni 35 kg VS Priscilla Goebert 35 kg
    Day's Gym    Rusky promotion

     35 Hamza Haji 30 kg VS barry-matthys snabilie 30 kg
    Haji Gym    Rusky promotion

     36 Gozde Goktekin 56 kg vs Lyla Brouwer 51 kg
    Haji Gym    SportsArt D/Helder

 

Laatst geupdate op ( donderdag 25 juni 2009 )
 
© 2014 Ropiegym